WSPÓŁPRACA / REKLAMA


Witaj!
Blog KOSMETYKI PANI DOMU prowadzę od 7 lat ( od października 2012 ) i jest moim miejscem na miłe spędzenie czasu, moim hobby i pasją.
Do tej pory mój blog był tylko o kosmetykach, natomiast z nowym rokiem pojawiły się nowe decyzje i nowe treści na blogu. Oprócz kosmetyków piszę również o książkach i produktach dla dzieci, o dodatkach do domu, pojawią sie też delikatne wstawki na temat mody.

Standardowe możliwe formy współpracy ( tylko i wyłącznie współpraca barterowa ):
- recenzje i testy opisywane na blogu
- zdjęcia umieszczane na instagramie i instastory powiązanym w blogiemZapraszam do kontaktu mailowego: 
2014 - brązowa 50-tka najpopularniejszych blogów beauty
2015 - srebrna 50-tka najpopularniejszych blogów beauty
2016 - złota 50-tka najpopularniejszych blogów beauty


LISTA
  

2 komentarze:

  1. 44 yr old Assistant Manager Benetta Tear, hailing from Baie-Comeau enjoys watching movies like Doppelganger and Archery. Took a trip to Madara Rider and drives a Jaguar D-Type. przydatne odnosniki

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień dobry, serdecznie gratuluje bycia w najlepszej 50 blogów! Czy może byłaby Pani zainteresowana współpracą z naszym sklepem. Proszę zobaczyć nasz asortyment https://www.amart.pl/category/porcelana gdzie znajdzie Pani najpiękniejszą polską porcelanę. Zapraszam do kontaktu!

    OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.