POMAGAMY JAK UMIEMY! - inf. prasowaW tym wyjątkowym czasie wszyscy łączymy siły w walce z pandemią. Na pierwszej linii tego frontu znalazł się personel medyczny: pielęgniarki, lekarze, ratownicy. Brakuje im kremów do rąk zniszczonych środkami odkażającymi.
Rossmann Polska zdecydował solidarnie przyłączyć się do spontanicznych akcji wspierania służby zdrowia. Przecież priorytetem jest wsparcie tych, którzy dbają o życie i zdrowie Polaków.
Zasady akcji charytatywnej „Pomagamy jak umiemy” zostały lekko zmodyfikowane i dzięki temu można było przeznaczyć część środków, zaplanowanych na jej realizację, dla 91 szpitali zakaźnych w całej Polsce. Rossmann przekaże im darowizny w postaci kremów do rąk. Wartość każdej z takich darowizn to ok. 10 tys. zł. A to oznacza, że personel każdej placówki będzie miał do swojej dyspozycji ok. 1000 kremów.

Nie zmienia to zasadniczej części „Pomagamy jak umiemy”: w 2020 r. pomoc o wartości 3,5 mln zł zostanie przekazana ponad 150 organizacjom w Polsce.

Za to już teraz dodatkowa pomoc o wartości blisko miliona złotych trafi do szpitali!


Ps. Pamiętacie, że tylko do jutra jest czas na wybór organizacji, której pomożecie swoimi punktami w Klubie Rossmann – odsyłam Was do poprzedniego postu na temat akcji.


DUŻO SPOKOJU KOCHANI
OLA

8 komentarzy:

 1. świetna inicjatywa. Popieram. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Wierzę że tak jak po wojnie odbudowaliśmy Warszawę z gruzów tak teraz razem pokonamy wirusa <3
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też wybrałam już organizację której przekażę punkty :)

  OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.