POMAGAMY JAK UMIEMY!


Ciężkie czasy nastały w Polsce i wszyscy odczuwamy to co się teraz dzieje i niestety wg mnie skutki będą długofalowe. Każdy z nas ma ciężko - jedni bardziej to odczuwają, inni mniej. Rodzi się w nas empatia w stosunku do innych ludzi - chcemy na miarę naszych możliwości - pomagać. Nie zawsze jest możliwość by pomóc materialnie, finansowo.

Na pewno wiecie o akcji Rossmanna, która nie jest tegoroczną nowością - akcji POMAGAMY JAK UMIEMY. To już 4 raz, gdy klienci Drogerii Rossmann, Klubowicze - mają możliwość wybrania organizacji ( jednej z wielu na terenie całej Polski ), której chcą pomóc, zbieranymi przez cały rok punktami za zakupy. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Od 13 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej edycji „Pomagamy jak umiemy”.


Rossmann, zbierane przez nas punkty zamieni na produkty takie jak pieluchy, środki czystości, karmę dla zwierząt i przekaże je wybranym instytucjom.

Na wybór organizacji charytatywnych Klubowicze mają czas do 3 kwietnia.
Ale co w sytuacji jeśli chcesz pomóc a Klubowiczem jeszcze nie jesteś? Nawet jeśli dziś przystąpisz do Klubu Rossmanna – masz czas do 3 kwietnia na wybór tej „swojej” organizacji, a później czas do końca października na zbieranie punktów.


31 października zakończone zostanie ich zbieranie i wtedy pojawi się informacja o kwotach jakie zostaną przekazane na poszczególne instytucje.A Ty kliknęłaś/łeś w swojej aplikacji już wybraną instytucję? Mam nadzieję, że tak - a jeśli nie to KLIKAJ, KLIKAJ!
Ja już wybrałam i trzymam kciuki by darowizna, którą otrzymają od Rossmanna przyniosła szczęście i ulgę tym potrzebującym.


POZDRAWIAM WAS CIEPŁO
OLA

18 komentarzy:

 1. Ja również już wybrałam 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także wybrałam i uważam że takie akcje są super. I bardzo podziwiam za to Rossaman bo i tak robimy tam zakupy i nie dość że możemy coś kupić taniej to jeszcze pomóc
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już wybrałam komu pomagam. Cieszę się rossmann wprowadził takie coś. W końcu w kupie siła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna akcja! I ja wezmę udział!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywa Oczywiście przyłączam się do akcji. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej a ja zapomniałam wybrać. Jeszcze dziś to zrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja już wzięłam udział w akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zawsze jak sobie przypomnę biorę udział w tej akcji i pomagam schroniskom

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze klikam i wspieram - oby takich akcji było jak najwięcej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja będę wybierać niebawem, przy zamówieniu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Swietna jest ta akcja. Ja właśnie będę wybierac :)

  OdpowiedzUsuń
 12. O przypomniałaś mi o tym, idę klikać!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dobrze, że mi przypomniałaś :) zaraz idę to zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kompletnie o tym zapomniałam! Dziękuję za przypomnienie, od razu postaram się ogarnąć ten temat :)

  OdpowiedzUsuń
 15. wspieram tę akcję za każdym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Super inicjatywa! Tak naprawdę jest mnóstwo sposobów na niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują. Możemy angażować się w zbiórki, udzielać się charytatywnie, a także pamiętać o możliwości przekazywania 1% podatku na szczytny cel.

  OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.