DO WYGRANIA SUPER ZESTAW KOSMETYKÓW!


Tym razem coś pielęgnacyjnego :) Macie chęć na świetny zestaw kosmetyków?
Ten post jest postem informacyjnym ( + rozwinięcie regulaminu ), ponieważ zasadniczy post konkursowy znajduje się na Facebooku :) Zapraszam serdecznie! 


konkursŚwietna nagroda, prawda? Ale to nie wszystko! Oprócz głównej nagrody - dodatkowo do wygrania się dwa bony na zakupy w sklepie MIDO Kosmetyki Naturalne.


Poniżej macie pełny regulamin konkursu. Zapoznajcie się z nim i zapraszam na fanpage Kosmetyki Pani Domu do zgłoszenia się :) Warto :)


1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Kosmetyki Pani Domu. Sponsorem nagród jest sklep MIDO – Kosmetyki Naturalne.
2. Konkurs trwa od 30.05.2017 r. do 14.06.2017 r. do godz. 23:59. Po tej godzinie zgłoszenia nie będą uwzględniane.
3. Nagrodą główną jest zestaw kosmetyków o wartości około 100zł w skład, którego wchodzą następujące kosmetyki:
4. Sponsor konkursu przewiduje również dwie nagrody pocieszenia: 2 bony o wartości 20 zł do wykorzystania na midokosmetyki.pl( ważne! przy zakupach na minimum 90 zł, czyli przy zakupach za 90,01 zł klient płaci 70,01 zł; bony ważne do 31.08.2017 ).
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 7 dni roboczych, nie później niż 23.06.107. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage bloga – KOSMETYKI PANI DOMU FACEBOOK w oddzielnym poście.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod podlinkowanym postem konkursowym na facebooku wg podanego wzoru.
7. Jeżeli w przeciągu 3 dni od wyłonienia zwycięzcy dane adresowe nie będą wysłane na adres @ organizatorki (panidomunazakupach@gmail.com), zostanie wyłoniony kolejny laureat.
8. Nagroda zostaje wysłana bezpośrednio przez Sponsora w przeciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania danych adresowych.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
10. Zgłaszając chęć udziału w konkursie przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
11. Do konkursu nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).