JESTEŚ ALE CIĘ NIE MA.. DZIEŃ KOBIET.


Dzień Kobiet. 
Jedni powiedzą, że powinien być co dzień ( pewnie kobiety.. ), inni, że święto komunistyczne ( i należy się tylko czerwony goździk i rajstopy ), jeszcze inni będą całkiem przeciwni ( mówiąc, że dzień jak każdy inny ).
Dla mnie to świetna okazja by spędzić te święto z innymi kobietami, wypić pyszną kawę z pianką, zjeść słodki sernik ( nie myśląc o kaloriach ) i poplotkować aż do bólu języka.
Gdy Paula ( Suchocka bloguje ) rzuciła hasło, że robią z Martyną ( Maartysia ) spotkanie, że Dzień Kobiet - bardzo się ucieszyłam. Mało mam okazji do samotnych wyjść. Dom i dziecko pochłaniają cały mój czas, więc gdy trafia się okazja do "ucieczki" od codzienności to ja jestem bardzo chętna.
Dziewczyny przygotowywały spotkanie w wielkiej tajemnicy i baaardzo niewiele szczegółów nam zdradzały - miała być niespodzianka i już!
Przyszedł piątek, dzień przed spotkaniem.. Cóż..bez zbędnych szczegółów..Nadziało się tyle, że udział w jakimkolwiek spotkaniu nie wchodził w grę. Oczywiście, gdy tylko opadły trochę emocje i nadarzyła się okazja - poinformowałam Paulę o całej sytuacji i o mojej nieobecności na sobotnim Dniu Kobiet.
Ale.. mimo iż nie byłam z dziewczynami ciałem, byłam duchem i czekałam aż w sobotę wieczorem i w niedzielę, dadzą znać jak było, podeślą zdjęcia.. I mimo wszystko chciałabym Wam pokazać co się działo na spotkaniu :)

Spotkanie odbyło się w restauracji Głodny Wilk przy ulicy Sienkiewicza 58 w Białymstoku. Prawie ścisłe centrum miasta, a mimo wszystko sam lokal jest odrobinę na uboczu, dzięki czemu każde spotkanie zachowuje odrobinę prywatności. Nie ma obaw o dzikie tłumy ludzi, którzy co chwilę zaglądają, przeciskają się między stolikami.. Myślę, że w przypadku tego typu spotkań jak nasze, to znacząca kwestia.

restauracja głodny wilk

restauracja głodny wilk

restauracja głodny wilk

Przyjemne, klimatyczne wnętrze. Nie przesadzone, nie w nowoczesnym stylu, nie w skandynawskim - jest zwyczajnie, swojsko. Do tego podobno pyszna kawa i sernik "niebo w gębie" - dziewczyny zostały rozpieszczone przez restaurację takim smakołykiem. I uwierzcie mi - jak opowiadały o pyszności sernika to ślinka ciekła na samą myśl. Będę musiała się tam wybrać i sprawdzić co to za cudo.

Kawa, ciacho..a do tego tort..Różowy! Wprost z Cukierni Słodka Dama.
To chyba pora się pożalić i powiedzieć kto najadł się takich smakołyków i nawet okruszka mi nie zostawił?

PINKIPRZYPINKI
Pomyślicie, że przyszły się objeść słodkości i tyle?
Oj nie..jak przy każdym naszym spotkaniu - pojawił się również szczytny cel, tak by najeść się mógł też ktoś inny. Bez obaw - ja również dołożyłam swoją cegiełkę, którą w sobotę, z samego rana odebrała ode mnie Martyna.
Dzięki naszemu niewielkiemu wsparciu, podopieczni Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt AS mieli pełne brzuszki. A dzięki wsparciu sympatycznych Panów - jedzonko zostało dostarczone małym głodomorkom. 
Naszą akcję wsparła również sieć sklepów zoologicznych ZOO-CEL, za co przeserdecznie dziękujemy!Czy smakowało? Mam nadzieję..
I kilka słów ode mnie do Was. Pamiętajcie, że warto wspierać nie tylko duże i znane inicjatywy, fundacje..Te małe mają trudniej, bo są mniej znane, mniej rozreklamowane - a w tak samo wspaniały sposób pomagają potrzebującym. Czasami warto rozejrzeć się w swojej okolicy i sprawdzić, że jakaś mała inicjatywa nie potrzebuje wsparcia..

STOWARZYSZENIE AS

Okey! Restaurację Wam pokazałam, smakołyki też, świetną inicjatywę naszych Podlasianek również. Pora pokazać Wam co to za cudowne babeczki :)
Dopiero na spotkaniu okazało się co za niespodzianki przygotowały dla wszystkich Paula i Martyna. Między innymi była wśród nich wizyta Pani, której włosy ( gdy zobaczyłam zdjęcia ) tak mnie zachwyciły ( #thinkpink <3 ).. Dziewczyny odwiedziła Pani Małgosia - właścicielka salonu Day Spa Małgorzata Bartoszewicz, która reprezentowała firmę JOICO POLSKA.
Ubolewam nad faktem, że nie miałam możliwości posłuchania tego co opowiadała..dziewczyny są nią zachwycone. Ale..będę miała możliwość spotkania z Panią Gosią, ponieważ ufundowała każdej z nas voucher na wizytę w swoim salonie, na wykonanie ZABIEGU REKONSTRUKCJI WŁOSÓW JOICO K-PAK. Może wizyta w końcu zmotywuje mnie do ogarnięcia włosów, bo do ich ścięcia zbieram się jak pies do jeża, a wypadałoby już o tym pomyśleć.. Nie mogę się doczekać..

Wrażeń mnóstwo.. i to nie wszystko, bo okazało się, że w związku z Dniem Kobiet - pojawiły się również prezenty.. Dużo prezentów, bardzo dużo..


Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam oglądać posty z relacjami ze spotkań, posty z upominkami - fajnie jest pocieszyć oko. Jeśli Wy też lubicie - zapraszam dalej.
Oczywiście za kilka dni pokażę Wam co znajdowało się w tych torebkach i pakunkach. Niektóre z tych kosmetyków to dla mnie kompletne nowości, więc fajnie będzie móc Wam o nich opowiedzieć.


Obdarowującymi byli:

MIODOWA MYDLARNIA - www, fb, ig
DROGERIA ESTRELLA - www, fb,
JOICO - www, fb, ig 
FREEDOM MAKEUP POLSKA - fb
LA NATURE - www, fb, ig
SELFIE PROJECT - www, fb, ig
EVELINE - www, fb, ig
BIELENDA - www, fb, ig
FITOMED - www, fb, ig
MAKEUP REVOLUTION - fb, ig 
NAILS COMPANY - www, fb
7TH HEAVEN - fb, ig
VERONA - www, fb, ig
VIANEK - www, fb, ig
INDIGO - www, fb, ig
SENSILIS - www, fb,
ABACOSUN - www, fb,
LAVERA - www, fb,
LOVING ECO - www, fb, ig
BEAUTY OIL - www, fb, ig
ESSENCE - www, fb, ig
CATRICE - www, fb, ig
BISPOL - www, fb,
EFCIA SOAP - fb, ig
SHE FOOT - www, fb,
CD KOSMETYKI - www, fb,
OH MY SEXY HAIR - fb, ig
DUCRAY - www, fb,
BIOFEMINA - www, fb, ig
A-DERMA - fb,
RESIBO - www, fb, ig
POSE - www, fb,
NOBLE MEDICA - www, fb,
MIRAVENA - www, fb,

Same widzicie, że jest tego ogrom..Uważam, że wszystkie zostałyśmy rozpieszczone do granic możliwości.
Czy chciałybyście o czymś szczególnie szybko przeczytać? Może coś Was ciekawi?

POZDRAWIAM
OLA

8 komentarzy:

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.