4 URODZINY..


Wspominkowo, króciutko, bo muszę..

Dziś minęły 4 lata odkąd napisałam pierwszy post...
1461 dni, 48 miesięcy...1006 postów..
Dni pełne weny i te kiedy mój poziom chęci do otworzenia bloggera był bliski zera..
Chwile mocno radosne i te ciut mniej..
I Wy!

Kiedy 4 lata temu zaczynałam pisać, nie sądziłam, że tak się zaangażuję, że tak się przywiążę do tego miejsca. I mimo, że pojawiały się chwile zwątpienia, braku chęci do pisania..Po jakimś czasie odpoczynku - znowu tu wracałam. Żal było mi zostawić Kosmetyki Pani Domu ot tak po prostu.
Poznałam przez ten czas mnóstwo świetnych kosmetyków, o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia. Zaczęłam być bardziej świadoma jeśli chodzi o pielęgnację i potrzeby mojej skóry. Zaczęłam zwracać większą uwagę na makijaż, jego wygląd i jakość. Dużo się zmieniło przez te 4 lata.

I co najważniejsze.. Dzięki blogowi poznałam mnóstwo cudownych osób. Niektóre z nich udało mi się poznać na żywo, niektóre znam tylko z wirtualnej przestrzeni, niektóre z długich telefonicznych rozmów. Niektóre z tych znajomości z gruntu totalnie kosmetycznego/blogowego, przeszły na grunt prywatny. Nie spodziewałam się, nie wiedziałam, że tak się da.

Dziękuję Wam za każdą wiadomość, za każdego maila, za każdy komentarz, każde wyświetlenie. Cieszę się, że jesteście! Bez Was ten blog pewnie byłby tylko chwilową błahostką i dopadł by go mój słomiany zapał. I teraz..nie świętowałabym 4 lat..Bez Was pewnie i mnie by tu teraz nie było.
Dziękuję pięknie! 

I mam nadzieję, że 8 października 2017 roku będziemy razem świętować 5 urodziny :)

POZDRAWIAM WAS BARDZO CIEPŁO
OLA

13 komentarzy:

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.