MINI KONKURS Z SENSILIS


Witajcie!
Z okazji Dnia Dziecka - oprócz najserdeczniejszych życzeń, ciepłych uścisków - mini konkurs.
"Farmaceutyczna skuteczność i bezpieczeństwo w świecie, gdzie kosmetyki mogą być odczuwalne.
Za Sensilis stoi prestiżowe laboratorium, które łączy w sobie naukę, piękno i trendy, z korzyścią dla Twojej skóry. Laboratoria Dermofarm, z siedzibą w Barcelonie, dokonują przełomowych odkryć w świecie dermokosmetyków od ponad 20 lat, odkrywając i wprowadzając na rynek innowacyjne produkty, które wyznaczają nowe sposoby rozumienia kosmetyków.
Sensilis jest marką stworzoną w celu zadowolenia najbardziej wymagającym Klientkom, które cenią nie tylko maksymalną efektywność i bezpieczeństwo ale także poszukują UNIKALNYCH DOŚWIADCZEŃ ZMYSŁOWYCH. Produkty o zaskakującej formule, kolorach, pełnych zmysłowości oraz sugestywnych zapachach."

Marka Sensilis, za moim pośrednictwem, chce Was obdarować kosmetykiem ze swojego asortymentu. 
Do wygrania jest:"Szybki sposób na oczyszczenie skóry jednym muśnięciem. Zastępuje mleczko oczyszczające, tonik i płyn do demakijażu oczu. Nałożony na skórę twarzy strukturę miceli, w których zanieczyszczenia zostają uwięzione. Delikatnie oczyszcza skórę, nie eliminując jej naturalnej mikroflory."


Tutaj, na blogu, tylko informacja na temat konkursu - ponieważ przeprowadzony jest na FACEBOOKU.
Tu macie link do postu, w którym możecie zgłaszać swój udział - LINK DO POSTU KONKURSOWEGO.

LINK DO POSTU KONKURSOWEGO

Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin konkursu - na facebooku są zasady :)
Trzymam kciuki i życzę dobrej zabawy!

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest autorka blogaKosmetyki Pani Domu- znaczy się ja.
2. Sponsorem nagród jest producent marki SENSILIS.
3. Konkurs trwa od 01.06.2016 r. do 10.06.2016 r. do godz. 23:59. Po tej godzinie zgłoszenia nie będą uwzględniane.
4. Nagrodą jest kosmetyki marki SENSILIS: Płyn micelarny 3w1 z serii RITUAL CARE.
5. Konkurs wygrywa 1 osoba.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu ( do 14.06.2016 ). Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage bloga – KOSMETYKI PANI DOMU FACEBOOK w oddzielnym poście.
8. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod podlinkowanym postem na facebooku wg podanego wzoru.
9. Jeżeli w przeciągu 3 dni od wyłonienia zwycięzcy dane adresowe nie będą wysłane na adres @ organizatorki (panidomunazakupach@gmail.com), zostanie wyłoniony kolejny laureat.
10. Nagroda zostaje wysłana bezpośrednio przez sponsora w przeciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania danych adresowych.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
12. Zgłaszając chęć udziału w konkursie przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
13. Do konkursu nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

1 komentarz:

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.