NAJLEPSZA WERSJA CIEBIE - REVEAL REMINGTON


Witajcie w nowym tygodniu!
Dziś pojawiam się z krótką informacją - zostało mało czasu więc..

Pokazywałam Wam na Instagramie i na Facebooku - nową szczoteczkę elektryczną do twarzy Reveal Remington. Jestem w trakcie testów tego cuda i już niedługo moje wrażenia, w pełnej wersji, pojawią się tu na blogu.
Dziś jednak mam dla Was krótką informację związaną właśnie z firmą Remington i linią Reveal.

PO PIERWSZE:
Do 15 maja trwa promocja ( zostało dosłownie kilka dni ) z gwarantowaną nagrodą. Każdy kto w ciągu tych kilku dni zakupi wybrany produkt Remington otrzyma elektryczną zalotkę do rzęs z linii Reveal. O taką jak na poniższym zdjęciu:PO DRUGIE:
Dodatkowy konkurs jest na stronie NAJLEPSZA WERSJA CIEBIE ( klik ). Dzielicie się swoimi poradami na super wygląd a team Remingtona wraz z Maffashion, raz w tygodniu, wybiorą najlepszą poradę. Jej autorka zostanie nagrodzona elektryczną szczoteczką do mycia twarzy Reveal ( dokładnie taką samą jak mam ja ).

PO TRZECIE:
Ze wszystkich zgłoszeń ( do 15 maja ) zostaną wybrane 3 osoby, które pojadą do ekskluzywnego SPA na relaks i ciekawe, urodowe warsztaty.Więcej szczegółów dotyczących całej akcji ( + oczywiście regulamin ) znajdziecie na stronie - najlepszawersjaciebie.pl.

POZDRAWIAM CIEPŁO
OLA

2 komentarze:

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.