ZAPACHOWY TYDZIEŃ - PARIS AVENUE BRUNEI MASTER MEN


Witam Was w ostatnim dniu zapachowego tygodnia.
Żeby nie było, że tylko dla kobiet, że tylko słodko - dziś coś dla mężczyzn.
Wybierając zapachy mężowi, nie będę ukrywać, że kieruję się tylko i wyłącznie moim gustem i tym co mi się podoba. Całe szczęście małżonek mój jest bezproblemowy w tej kwestii i zazwyczaj podoba mu się to co wybieram.
Ciekawe jesteście czy tym razem również tak było?


"Wyjątkowo męski, pełen energii, aromatyczno-drzewny zapach. Rozpalone nuty czerwonego pieprzu igrają z wonią jałowca i kadzidła oraz dodatkiem nut kakaowca i bursztynu."
źródło: EDP 24

Cena:
1ml ( próbka ) - 1zł EDP24
100ml - 25zł ( promocja; regularna cena to 59,20zł ) EDP24


Jeśli chodzi o męskie zapachy - mam swój ideał ( o którym chyba już z tysiąc razy Wam mówiłam ) i zawsze wybierając perfumy - krążę wokół niego. Wszystkie pozostałe zapachy są bardzo podobne.
Tym razem jest to jednak inny zapach. 
Mocny, kręcący, drażniący nozdrza. Niesamowicie silna woń jałowca połączonego z ostrym pieprzem. Niewielkie "psiknięcie" i od razu pojawia się zapach konkret. Nie są to perfumy, które z czasem się rozwijają - może tylko lekko tracą na swojej intensywności i gdzieś w tle pojawia się kadzidlana nuta. Cały czas jednak wyczuwalny jest ten ostry, "leśny" aromat.
Mimo iż jest to woda pefumowana ( 17% naperfumowania ) okazała się być wyjątkowo trwała i prawie przez cały dzień wyczuwalna na skórze.
Mężowi zapach się podoba - ja mam tylko niewielkie zastrzeżenia jeśli chodzi o ostrość tego zapachu. Jak dla mnie powinna być czymś lekko złagodzona - bo tak jak Wam wspominałam, drażni nie przyzwyczajone do ostrości, nozdrza.


I na koniec, ostatniego postu - kilka słów o EDP24.
- ogromny wybór
- niedrogo
- ekspresowy kontakt z obsługą sklepu i tak samo ekspresowa obsługa zamówienia
A dodatkowo jeśli nie mamy przekonania co do zapachu - jest możliwość zamówienia niewielkiej ( 1ml ) próbki i sprawdzenia zapachu, bez ryzyka konieczności kupowania pełnego flakonu, w ciemno. Warto spróbować.

I jak na razie to tyle o wszelkiego rodzaju zapachach. Wracamy do innego rodzaju kosmetyków, bo folder roboczy rośnie i rośnie :)

BUZIAKI
OLA

2 komentarze:

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.