I CO NA NOWY ROK?


Witajcie Kochane!
Większość z Was pewnie szykuje się właśnie do wieczornych imprez, sięga po sprawdzone kosmetyki, prasuje kreacje, ewentualnie: stoi przy garach i resztkami sił stara się jeszcze ogarnąć dania przed przyjściem gości.

U nas dzisiaj ogromny spokój. Pierwszy raz od kilku lat spędzamy Sylwestra w swoim gronie. Tylko ja, mąż i córka. Będą pyszne przekąski, gry.. Chcemy nacieszyć się sobą.
Kończący się właśnie rok był dla nas trudny, ciężki, pełen stresu i nerwów. Chciałabym móc powiedzieć, że 2016 taki nie będzie. Ale wiem, że niestety to nie koniec ciężkiej drogi. Moja córka jest po bardzo ciężkiej operacji, a kolejna już lada moment. Powoli dochodzi do siebie, ale potrzebuje mojej 100%-owej uwagi i pomocy.
Nie chcę się usprawiedliwiać, ale mam nadzieję, że zrozumiecie chwilową ciszę na blogu i brak mojej aktywności. Wrócę ze zdwojoną siłę - mam nadzieję.

Na nadchodzące miesiące życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo spokoju, miłości i zdrowia; spełnienia marzeń. Aby ten rok był owocny w szczęśliwe wydarzenia, oby ominęły Was jakiekolwiek smutki.
Kochani! Szczęśliwości!

CAŁUJĘ CIEPŁO
OLA

6 komentarzy:

 1. Ja się cieszę, że ten rok właśnie się kończy. Był trudny, dziwny... Teraz czekam na lepszy czas :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego!
  My idziemy do znajomych

  OdpowiedzUsuń
 3. Szcześliwego Nowego Roku! I dużo zdrowia dla córki a dla Was wszystkich dużo siły aby przez to przejść!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo zdrówka dla córeczki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego Co najlepsze w tym Nowym Roku Wam życzę :)
  Zdrowia, sił i wytrwałości.
  Będzie Dobrze!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowia dla córy i dla całej rodziny!
  Nie ma nic gorszego, niż problemy zdrowotne, z tymi innymi zawsze jakoś łatwiej sobie poradzić. Dlatego mocno trzymam kciuki i ślę dużo dobrej energii!

  OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.