SZYBKI KONKURS Z SEBORADIN


Końcówka lipca - Seboradin przygotował dla Was nagrody w postaci kosmetyków z naftą.
Mamy końcówkę września a mamy dla Was kolejne włosowe cuda..
I znowu aż 4 osoby zostaną nagrodzone! Co Wy na to?Zacznę od tego co pewnie zainteresuje Was najbardziej - NAGRODY!


I MIEJSCE - Kuracja Serboradin przeciw wypadaniu włosów ( szampon, balsam, lotion, maska )
II MIEJSCE - Balsam Seboradin przeciw wypadaniu włosów
III MIEJSCE - Balsam Seboradin przeciw wypadaniu włosów
IV MIEJSCE - Balsam Seboradin przeciw wypadaniu włosówCzas na krótkie i nieskomplikowane zasady :)
Wystarczy polubić profil MOC WŁOSÓW na FBw komentarzu wystarczy podać imię i tylko pierwsze litery nazwiska ) i być publicznym obserwatorem bloga Kosmetyki Pani Domu. Żadnych udostępnień i banerów ( no chyba, że ktoś ma chęć ). 
Dodatkowo czekają na Was 2 nieskomplikowane pytania:
1. Jakie są składniki aktywne Nowości Seboradin - Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów
2. Dlaczego gęste i zdrowe włosy są dla Ciebie tak ważne?


Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzach należy pozostawić wiadomość wg poniższego schematu:

1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako:
2. Lubię MocWłosów jako:
3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..:
4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:
5. Adres e-mail do kontaktu:


Regulamin:
1. Organizatorem rozdania jest autorka bloga Kosmetyki Pani Domu - znaczy się ja.
2. Sponsorem nagród jest producent marki Seboradin, firma Inter Fragrances.
3. Konkurs trwa od 24.09.2014 r. do 02.10.2014 r. do godz. 23:59. Po tej godzinie zgłoszenia nie będą uwzględniane.
4. Nagrodami są kosmetyki Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów.
5. Konkurs wygrywają 4 osoby, wybrane przez Sponsora i Organizatorkę konkursu.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.
8. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod postem wg podanego wzoru.
9.  Jeżeli w przeciągu 7 dni od wyłonienia zwycięzcy dane adresowe nie będą wysłane na adres @ organizatorki ( panidomunazakupach@gmail.com ), zostanie wyłoniony kolejny laureat.
10. Nagroda zostaje wysłana bezpośrednio przez sponsora w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
12. Zgłaszając chęć udziału w rozdaniu przyjmujesz warunki Regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
13. Do konkursu nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


POWODZENIA KOCHANI

OLA

32 komentarze:

 1. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Małgorzata K
  2. Lubię MocWłosów jako: Małgorzata DK
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: włosy to wizytówka kobiety, podobnie jak dłonie
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: stawiam na trichogen – naturalny kompleks 14 aktywnych składników
  5. Adres e-mail do kontaktu: gosia@daylicooking.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Ikuko
  2. Lubię MocWłosów jako: Laura Witkowska
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Zdrowe, gęste włosy są chyba największym atutem kobiety. Sama chciałabym mieć włosy, które zawsze wyglądałyby perfekcyjnie i to nie za sprawą godzinnego układania oraz masy pianek, lakierów.. Najpiękniejsze włosy to zadbane włosy - właśnie zdrowe i gęste.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: palma sabałowa, karczoch, rukiew wodna, nasturcja, nagietek, skórka cytryny, sosna, arnika, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu:

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako:Moon.
  2. Lubię MocWłosów jako:Justyna Król
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: czuję się wtedy lepiej
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:wyciąg z nasturcji,wyciąg z palmy sabałowej,wyciąg z arniki,wyciąg z rukwi wodnej,wyciąg z bluszcza,wyciąg z cytryny,wyciąg z nagietka,wyciąg z jasnoty,wyciąg z rozmarynu,wyciąg z karczocha,wyciąg z szałwii i olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu:sakura251@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię oba fb jako Żaneta serocka i babski kącik
  Ciebie obserwuję jako Żaneta Serocka
  cytruska87@gmail.com
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ:
  Włosy to jeden z wielu atrybutów kobiecości. Ich wygląd przykuwa uwagę. Gdy są zdrowe lśnią. Łatwiej je układać. A nawet gdy nic z nimi nie zrobimy wyglądają ładnie.
  Odpowiedź: Trichogen – naturalny kompleks 14 aktywnych składników, ekstrakt z łopianu, peptydy z soi, prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H – biotyna, Zn, białka i aminokwasy, żen-szeń, oczar wirgilijski, olej jojoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię jako Wioletta Pe
  Obserwuję jako Niewyparzona Pudernica
  niewyparzona@gmail.com
  Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ:
  Włosy to ukoronowanie kobiecości. W średniowieczu twierdzono, że w kobiecych długich włosach może kryć się diabeł, dlatego skrzętnie były ukrywane pod czepcami. Kobiety obcinały włosy na znak żałoby po utraconym mężu, a w polskiej kulturze pozbyły się grubych warkoczy w trakcie tradycyjnych oczepin. Pozbycie się włosów było symbolem oddzielenia się od przeszłości, od momentu obcięcia włosów kobieta przestwała kusić innych mężczyzn i stawała się "własnością" męża. Jak to dobrze, że w dzisiejszych czasach możemy być uwodzicielkami tak długo jak mamy na to ochotę. Teraz zdrowe i piękne włosy to nasza seksowna broń, nasz atut i atrybut kobiecości. Już w latach 60tych były symbolem wolności seksualnej i intelektualnej. Włosy to kobiecość, to wdzięk, wolność i świadomość. Włosy to nasza ozdoba, każde włosy są piękne o ile są zadbane, zdrowe i gęste. Kiedyś ukochany dostawał pukiel włosów ukochanej przed wyruszeniem w daleką wyprawę, miały mu one przypominać o miłości i swojej wybranece. Rudzielce były rozpustnikami, blondynki cnotkami, a czarnule czarownicami....achhh Teraz na szczęście każdy kolor jest piękny, choć pewnie kolor dodaje troszkę charakterku właścicielce ;) Ciągle walczę z niedoskonałościami moich włosów, ale jestem na dobrej drodze, także dzięki kosmetykom Seboradin! Maseczka z naftą sprawdza się rewelacyjnie, ale moje włosy potrzebują jeszcze więcej wzmocnienia, szczególnie jesienią kiedy urwisy zaczynają wypadać bez ostrzeżenia. Jestem także w trakcie zapuszczania włosów i nie pozwolę nikomu upchnąć moich włosów pod czepiec, o nie! Chcę mieć najpiękniejsze włosy w galaktyce, chcę zachwycać lśniącą taflą zdrowych włosów, bo tylko zdrowe włosy to piękne włosy! Gęsta czupryna dodaje pewności siebie i nawet sam diabeł nie ma śmiałości by w nich zamieszkać :)
  Odpowiedź: Trichogen – naturalny kompleks 14 aktywnych składników, ekstrakt z łopianu, peptydy z soi, prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H – biotyna, Zn, białka i aminokwasy, żen-szeń, oczar wirgilijski, olej jojoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i jeszcze to ;) palma sabałowa, wyciągi z nasturcji i arniki, rukwi wodnej, bluszcza, cytryny, jasnoty, nagietka, rozmarynu, karczocha i szałwi oraz olej arganowy :)

   Usuń
 6. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Iwonellka
  2. Lubię MocWłosów jako: Iwona Sm.
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: za 1,5 roku biorę ślub i chcę pięknie wyglądać - tymczasem zamiast pięknego wyglądu są włosy plątające się po całym mieszkaniu i denerwujące narzeczonego. Pomocy!
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy
  5. Adres e-mail do kontaktu: i.smolinska2102@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Deniq
  2. Lubię MocWłosów jako:Deniq capillos jak zadbać o siebie
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Są one najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety, krótkie włosy ścięte na chłopczyce ale zdrowe i gęste mogą wyglądać równie atrakcyjnie a nawet czasami i bardziej niż długie włosy. Jednak zachęcam wszystkich do dbania i zapuszczania włosów ! komplementy na ich temat na pewno podbudowują ci samoocenę. Sama będziesz czuła się atrakcyjna, pokochaj swoje włosy :)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:
  5. Adres e-mail do kontaktu: dominika.fudalinska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam o czwórce!
   Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy,

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Kamila Lyll
  2. Lubię MocWłosów jako: Świat Lyll
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: niestety gęstych włosów nigdy nie miałam chlip T.T w przeciwieństwie do mojego młodszego brata któremu gęstości zazdrości niejedna jego koleżanka (i ja również ;)) dlatego każdy kosmetyk który nadaje moim włosom objętość czy wizualną gęstość to dla mnie cud nad cudy ! A każdy stracony - ten który wyleciał to niczym ujma na honorze rycerza. Dążę do tego aby moje włosy stały się zdrowe, zdrowe, zdrowe - razy 3 - będę zachłanna. :D Trochę mi jeszcze brakuje ale kiedy mi się to uda będę wniebowzięta - już teraz traktuję je trochę po macoszemu - nawet przestałam farbować (no może kiedy zacznę siwieć to znów zacznę, ale już będę wiedzieć JAK to robić!). Zdrowe włosy są dla mnie oznaką ogólnego zadbania o siebie, 100% pewności siebie - fajnie jest zarzucić lśniącymi długimi włosami ;) i czyż zdrowe włosy nie wyglądają po prostu pięknej ? A przy tym i my same? ;) Oczywiście mogę tylko pomarzyć o włosach jakie mają hinduski (nie ten kolor) bo w większości przypadków mają je cudowne, ale zdrowe włosy to potęga, moc i siła kobiety!
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:
  - wyciągi z: nasturcji, palmy sabałowej, arniki, rukwi wodnej, bluszcza, cytryny, nagietka, jasnoty, rozmarynu, karczocha i szałwii,
  - olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: lylleill.lys@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: anniesthere
  2. Lubię MocWłosów jako: Ania Wiśniewska
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Każda kobieta marzy o pięknej czuprynie, nie przejmując się tym czy jakiś włos jej z głowy nie poleci na randce czy w pracy. Włosy są ozdobą kobiety, sprawiają że jest seksowna i pełna wdzięku. Odejmują urody, kiedy są w złej formie i wypadają lub dodają urody kiedy są zdrowe! Długie i lśniące oraz co najważniejsze gęste to marzenie widziane w każdej telewizyjnej reklamie. Kiedy mamy pewność że "włos nam z głowy nie spadnie" możemy śmielej kroczyć przez życie i bawić się nim.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:
  wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: wisienka0209@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: nika88
  2. Lubię MocWłosów jako: Monika bloguje
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ tylko wtedy pięknie wyglądają i są moim atutem a nie udręką. Mam bardzo długie włosy, ostatnio lecą mi z głowy niczym liście z drzew. Obcięłam co prawda ponad 10 cm, ale bez zmian w pielęgnacji nic to nie pomoże. Gęste i zdrowe włosy pozwalają na ich szybką stylizację, czesanie. Nie trzeba przykładać tak dużej uwagi do czesania każdego kosmyku w obawie przed mocniejszym pociągnięciem, co skutkuje z kolei wyrywaniem włosów z cebulkami. Kuracja Seboradin mogłaby uratować moją czuprynę. Całe życie mam długie włosy i nie wyobrażam sobie ich ściąć do ramion czy krócej, ale jeśli będą mi nadal tak wypadać, to nie będzie odwrotu. Po ciuchu mam nadzieję, że to jesienne przesilenie, zamierzam kupić w aptece jakiś suplement na włosy, do tego brakuje tylko odpowiednio dobranych kosmetyków.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy,
  5. Adres e-mail do kontaktu: one-more-dress@p.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: włosovelove.
  2. Lubię MocWłosów jako: Syndia D
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Za kilka miesięcy jest długo wyczekiwany przeze mnie Bal Maturalny ;) Chcę na nim wyglądać pięknie, ale sama sukienka, buty i makijaż mi nie pomogą. Ważne są też włosy.. Chcę żeby w ten dzień były jak najdłuższe i żeby wyglądały na bardzo zdrowe. Myślę, że ten zestaw pomógłby mi uzyskać taki efekt.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy,
  5. Adres e-mail do kontaktu: wlosovelove@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Magdalena Musińska
  2. Lubię MocWłosów jako: Magdalena Musińska
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ dzięki nim czuję się piękną i zadbaną kobietą. Z włosami tak jak z ubraniem: są wizytówką nas samych - geste i zdrowe dodają pewności siebie, poprawiają samopoczucie i podnoszą poczucie własnej wartości. Dbam o moje włosy na tyle na ile pozwala mi czas, a przy późnych powrotach z pracy i absorbującej 3-letniej córce nie jest to łatwe. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, aby być w pełni zadowoloną z efektów mojej kuracji (coraz więcej włosów mi wypada i na dodatek są łamliwe), ale mam nadzieję, że w końcu moje starania przyniosą zadowalające rezultaty. :-)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej,
  wyciąg z arniki,
  wyciąg z rukwi wodnej,
  wyciąg z bluszcza
  wyciąg z cytryny,
  wyciąg z nagietka,
  wyciąg z jasnoty,
  wyciąg z rozmarynu,
  wyciąg z karczocha,
  wyciąg z szałwii,
  olej arganowy,
  5. Adres e-mail do kontaktu: madzia539@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. 1 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako:Katarzyna Wierzba
  2. Lubię MocWłosów jako: Kasia Wierzba
  3. Włosy to istotny atrybut urody, szczególnie kobiecej. Każda kobieta pragnie, by jej włosy były zdrowe, lśniące i pełne blasku.Także i ja :)Chcę dzięki nim wyglądać pięknie, emanować kobiecością i przyciągać spojrzenia innych :)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji,
  wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy
  5. Adres e-mail do kontaktu:kaja350@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Żaneta Brzozowska
  2. Lubię MocWłosów jako: Żaneta Brzozowska
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ: włosy są ozdobą kobiety, podnoszą jej atrakcyjność. Poza tym potrafią dodać pewności siebie, co także jest wielkim plusem. Ewentualnie można się za nimi ukryć :D
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: zaneta.brzozowska@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Jane Lo
  2. Lubię MocWłosów jako: Alena Dubrowskaja
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ są wizytówką każdej kobiety! Marzę, aby pięknie wyglądały, lśniły zdrowiem i blaskiem, niczym słoneczne promyki! Gęste i zdrowe włosy - to jest magia oczarowania :)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: alena.dubrowskaja@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: agnieszka a
  2. Lubię MocWłosów jako: Agnieszka Kasprzyk
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ dodają kobiecie uroku. Pragnienie posiadania zdrowych,mocnych i gęstych włosów narasta, a zwłaszcza, że zbliża się studniówka. Od zawsze borykałam się z problemem słabych włosów i myślę że ten zestaw przygotuje moje włosy na taką jedyną okazję :)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: agnieszka-kasprzyk1@wp.pl


  OdpowiedzUsuń
 18. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Magda Tyrq

  2. Lubię MocWłosów jako: Magda T

  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: ja- kopciuszek chciałabym sie poczuć jak prawdziwa królewna z bajki, z długimi, błyszczącymi i zdrowymi włosami. Tylko ciężko jest o nie prawidłowo zadbać gdy w domu małe dzieci, ktoś musi posprzątać, poprać i ugotować. A wieczorem, gdy już jest wolny czas to czasami sił brakuje na pomyślenie tylko o sobie.
  Od dziecka miałam na głowie 3 włosy na krzyż - moja mama w okresie przedszkolnym próbowała kawałkiem tasiemki związać mi włosy bym choć na chwilę wyglądała jak dziewczynka. Później jako nastolatka w okresie gdy hormony buzowały - włosy leciały mi garściami. A o czym marzy nastolatka? O zainteresowaniu chłopców i o atrakcyjnym wyglądzie.
  Wiele lat farbowania, prostowania, ciąże - też odcisnęły piętno na moich włosach. A mi się marzy by mój mąż usiadł, zakręcił pasmo moich włosów na palcu i nie obawiał się, że na nim ono zostanie.

  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.

  5. Adres e-mail do kontaktu: konkursiwo84@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 19. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Justyna Pezdek
  2. Lubię MocWłosów jako: Justyna Pezdek
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ jestem zdania, że to jak wyglądamy wpływa na to jak się czujemy, a włosy dają ogromne pole do popisu jeśli chodzi o atrakcyjny wygląd. Jednak zdrowo wyglądające to często nie lada wyzwanie - nie zawsze mamy czas by o nie zadbać i dobrać odpowiednie kosmetyki, tak by wydobyć z nich ukryte piękno. Ja postanowiłam jednak podjąć tę walkę i słabym, wypadającym włosom mówię stanowcze NIE! Chcę by moje włosy swym wyglądem poprawiały mi humor i dodawały pewności siebie każdego dnia, dlatego z chęcią będę je rozpieszczać kosmetykami Seboradin (o ile będzie mi to dane :))
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: magda38912190@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Ewelina Gie

  2. Lubię MocWłosów jako: Ewelina Gorz

  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ są na ten moment tylko moim marzeniem. Już kiedyś pisałam tutaj na blogu, że zmagam się ze skutkami bardzo intensywnego wypadania i przerzedzenia moich włosów. Podjęłam tą walkę już dobre parę miesięcy temu, jednak efekty są tak mizerne, że ciężko się wypowiadać nawet. Chodzi o to,że włosy rosną stosunkowo wolno - zanim moje odzyskają formę, musi minąć parę lat. To strasznie przygnębiająca sprawa. Dodatkowo wciąż wypadają..Jak mogę ratować włosy, które nie chcą pozostać na mojej głowie? :( Zdrowe, gęste włosy są w tym momencie dla mnie czymś nieosiągalnym. Człowiek w takich chwilach traci pewność siebie, czuje się źle ze sobą, ma stany przygnębienia. Czasami nawet zauważam,że ograniczyłam kontakty społeczne, byleby nie musieć pokazywać się w "aktualnym" włosowym wydaniu. Zdrowe i gęste włosy to ozdoba każdej kobiety, to wizytówka piękna i zdrowia, to atrakcyjność i kobiecość w jednym.Gdy się to traci w jeden moment, naprawdę ciężko zachować spokój i komfort psychiczny. Sytuacja czasami przerasta. Produkty Seboradin cenię sobie i mam o nich bardzo dobre zdanie. Tej kuracji jeszcze nie dane było mi używać. Być może byłaby to dla mnie szansa, na choćby minimalny krok do przodu w walce o zdrowe i gęste kosmyki.

  4. Aktywne składniki balsamu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  5. Adres e-mail do kontaktu: ewelinag122@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako:Joanna N.
  2. Lubię MocWłosów jako:Joanna Now
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..:są ozdobą i wizytówką ,przyciągają spojrzenia ,dzięki nich czujemy się atrakcyjne i pewne siebie.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:
  -wyciąg z palmy sabałowej,
  -wyciąg z nasturcji
  -wyciąg z arniki,
  -olej arganowy
  -wyciąg z bluszcza
  -wyciąg z cytryny
  -wyciąg z nagietka
  -wyciąg z rukwi wodnej
  -wyciąg z jasnoty
  -wyciąg z rozmarynu
  -wyciąg z karczocha
  -wyciąg z szałwii

  5. Adres e-mail do kontaktu: numer27@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Katarzyna R
  2. Lubię MocWłosów jako: Katarzyna Rongers
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: od zawsze mam długie włosy, a w tej chwili sięgają pośladków :D. Nie wyobrażam sobie ich ścięcia... długie, gęste i zadbane włosy u kobiety to podstawa ;). Bez odżywek i dobrego traktowania nigdy nie byłby tematem do podziwiania.
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: krongers@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Długie Włosy

  2. Lubię MocWłosów jako: Karolina Jasnos

  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Gęste i zdrowe włosy są dla mnie bardzo ważne, bo takich nie posiadam. Jeszcze rok temu cieszyłam się pięknymi, długimi kosmykami sięgającymi do połowy pleców. Były zdrowe i piękne. Pomijając mankamenty mojej figury, czy choćby za długi nos, włosy zawsze stanowiły dla mnie powód do dumy. Dodawały mi pewności siebie, czułam się atrakcyjniejsza i kobieca. Nigdy w życiu nie miałam krótkich włosów - zawsze długie włosy były dla mnie ważne. Niestety na początku tego roku spadła na mnie okropna choroba, przez którą do dziś zmagam się z wypadaniem włosów. Nie potrafię tego powstrzymać żadnymi środkami..a moje włosy? Nie ma ich już praktycznie wcale :( Fakt : nowe odrastają ... ale ile to lat trzeba, żeby zaczęły prezentować się w miarę dobrze i "zapełniać" widoczne ubytki. Włosy sięgają teraz ledwo za ramiona, musiałam je wyrównać :( Za każdym razem ciężko to znoszę. Wypadanie włosów jest bardzo przykrym stanem fizycznym i psychicznym. Szczególnie źle znoszą go kobiety. Od lat włosy uchodzą za atrybut piękna,atrakcyjności i kobiecości. Stąd,gdy tracimy włosy, może pojawić się u nas nawet depresja... Wielokrotnie płakałam z tego powodu, nie chciałam przebywać wśród ludzi..którzy ciągle dopytywali "Co zrobiłaś z włosami?". Powoli godzę się z myślami,że trzeba czasu i cierpliwości... Powoli wracam do normy. Włosy bardzo powoli, ale też dają oznaki małej współpracy. Liczę na produkty Seboradin przeciw wypadaniu włosów - bo Seboradin według mnie to jedna z lepszych firm dermokosmetycznych dostępnych w Polsce, a ich produkty już kiedyś pomogły mi (seria regeneracyjna) w walce o zdrowe, piękne włosy.

  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są w szczególności : wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, oraz olejek arganowy.

  5. Adres e-mail do kontaktu: wlosymuszabycdlugie@gmail.com

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usunęłam, ponieważ widzę potem swoje skopiowane odpowiedzi w różnych konkursach, mam do wglądu odpowiedź u siebie jakby co ;)

   Usuń
 25. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: anioleek89
  2. Lubię MocWłosów jako: Marta P.
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: Jeśli są zdrowe, gęste i zadbane, to są przez wszystkich podziwiane. Niestety od dawna z nadmiernym wypadaniem włosów się borykam i coraz więcej ich na swej szczotce i dywanie spotykam. Są również bardzo przesuszone i promieniami słonecznymi mocno zmęczone. Dawniej były gęste i kręcone, A teraz? Przerzedzone i objętości pozbawione. Wierzę, że ta kuracja je zregeneruje oraz przed nadmiernym zniszczeniem uratuje. Myślę, że dzięki gęstym i zdrowym włosom moja samoocena by wzrosła i na pewno wiele korzyści przyniosła. Bo przecież kobieta jest szczęśliwa kiedy czuje się urodziwa :)
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: anioleek89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 26. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako:
  2. Lubię MocWłosów jako: Bizarre Case
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: nigdy takich nie miałam. Może i są zdrowe, ale znów bez przesady :). Niestety gęstością nie grzeszą :(. Zawsze marzyły mi się bujne, rude loki... A mam cienkie, proste brązowe strąki! Musiała zajść jakaś pomyłka. Ostatnio zaczęłam zwracam trochę bardziej uwagę na pielęgnację moich włosów. Staram się by nic im nie brakowało, jednocześnie licząc na cud by przestały wypadać i jakimś cudem się zagęściły :). Takie włosy są dla mnie ważne bo po prostu mi się marzą!
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są:wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty także wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii i olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: bizarre.case@onet.eu

  OdpowiedzUsuń

 27. 1. Obserwuję Kosmetyki Pani Domu jako: Marta D.
  2. Lubię MocWłosów jako: Marta D.
  3. Gęste i zdrowe włosy są dla mnie ważne, ponieważ..: bo mam dość dość dokuczania mamy jakie to mam cienkie strąki i że powinnam je ściąć :(
  4. Głównymi składnikami Balsamu Przeciw Wypadaniu Włosów są: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii, olej arganowy.
  5. Adres e-mail do kontaktu: dobiezka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.