NATURALNIE ZAPACHOWO...


Pozostańmy w sferze zapachów..Tym razem będzie naturalnie, mocno orientalnie..


OGRODY SUŁTANA
"Ogrody Sułtana to olejek orzeźwiający - rześki i ożywczy - typowy na dzień. Można w nim wyczuć zapach róży i jaśminu oraz tropikalnych kwiatów i owoców. Jest przyjemny, lekki, nie duszący. Nadaje się dla każdego wieku, jak i do perfumowania ciała dla tych co nie mogą lub nie lubią używać perfum na bazie alkoholu a wybierają naturalne zapachy pochodzące z ziół, kwiatów i skórek cytrusów. Olejek można dodawać też do kąpieli lub kominka zapachowego."


10ml - za ok. 12zł / kraj pochodzenia: Egipt

Ogromny wybór zapachów sprawia iż ciężko nam się zdecydować na to co będzie dla nas najlepsze i na to co nam się najbardziej będzie podobało.
Po dłuższej chwili wąchania wielu małych buteleczek - byłam pewna, że pierwszy zapach na który zwróciłam uwagę - będzie dla mnie idealny. I nie myliłam się.

Producent wręcz idealnie opisuje zapach olejku - słodkie, lekko duszące kwiaty + świeże i tropikalne owoce - sprawiają, ze olejek ma lekki ale bardzo słodki zapach. W połączeniu  naturalnym zapachem ciała - owoce stają się bardziej wyczuwalne, przez co mam wrażenie, że właśnie nimi pachnę.
Dzięki świeżości i lekkości zapachu olejek jest idealnym kosmetykiem zapachowym na letnie dni. Nie jest to mocny, alkoholowy aromat - bez problemu więc możemy posmarować nim nadgarstki czy miejsce na uszami - i iść spać w przyjemnym, słodkawym zapachu. I tak właśnie sprawdzał mi się najlepiej.
Szłam spać słodko pachnąca, a rano budziłam się z delikatnym kwiatowo-owocowym zapachem.

Mój olejek pochodzi ze sklepu Sayatnova - Podlasianki zapraszam na ulicę Malmeda 6 w Białymstoku, do przemiłej Pani Beaty - na pewno znajdziecie tam ( dzięki testerom ), wśród tych małych, ciemnych buteleczek, idealny zapach dla siebie.


BUZIAKI
OLA
24 komentarze:

 1. Brzmi ciekawie. A już szczególnie aby stosować go jako zamiennik dla perfum
  Na to nie wpadłam.

  OdpowiedzUsuń
 2. opis olejku bardzo zachęcający!

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo kwiaty i owoce tropikalne?! <3 kupowałabym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego olejku. Zaciekawił mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam jeden olejek tego typu i bardzo lubię ;) Ten na pewno też by mi się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę udać się tam jeszcze raz i poszukać jakiegoś zapachu dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miałam raz taki orientalny olejek i byłam zachwycona zapachem.

  OdpowiedzUsuń

Na moim blogu używam plików cookies różnych podmiotów (Google, Facebook, Instagram, wtyczki społecznościowe) do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu.
Dodając komentarz pod postem wyrażasz zgodę na zbieranie i przetwarzanie Twoich danych osobowych.